Френкі Запата (Franky Zapata) з хронографом Zenith Type 20 Chronograph Adventure на зап'ястку (Фото Zenith)
Френкі Запата (Franky Zapata) з хронографом Zenith Type 20 Chronograph Adventure на зап'ястку (Фото Zenith)

Френкі Запата досягає своєї мрії з ZENITH

4 серпня 2019 (Льо Локль, Швейцарія) - Уособлюючи ключові цінності ZENITH - рішучість та наполегливість, не зважаючи на усі перепони, Френкі Запата успішно завершив свою другу спробу унікального сольного польоту з Франції в Англію.

На своїй легендарній реактивній повітряній дошці Flyboard Air, з хронографом Zenith Type 20 Chronograph Adventure на зап'ястку, літаючий супермен і новий друг марки ZENITH, яскраво відзначив 110-річчя історичного перельоту Луї Блеріо 1909 року через Ламанш.

ZENITH розширює межі та надихає всіх досягти своєї мрії, незалежно від труднощів чи перешкод. Вражаючий атлетизм Запати, його спокійна вдача відображають ці внутрішні якості, як і його здатність залишатися непохитним перед викликами та вчитися з кожного нового досвіду. Неодноразові попередні невдачі Блеріота призвели до того, що його стали називати «королем крахів», поки він остаточно не перетнув Ла-Манш у 1909 році. Запаті знадобилися лише дві спроби досягти своєї мрії. Він мав на руці Zenith Type 20 Adventure - годинник, що символізує непохитну рішучість, яка підштовхує Zenith та його послідовників до власної мрії.

Незламний характер і рішучість

Міцний Zenith Type 20 Adventure з характерною зручною для користувача широкою заводною голівкою оснащений автоматичним механізмом хронографа з колонним колесом El Primero і забезпечує 50-годинний запас ходу. Його розбірливий зернистий циферблат кольору хакі має великі арабські цифри, повністю виготовлені із Super-LumiNova®, а бронзовий корпус розміром 45 мм закріплений на зап'ястку за допомогою шкіряного ремінця з шкіри теляти, або альтернативного замінного ремінця з повністю камуфляжної тканини. Все це зробило його незламним партнером для нового технологічного та екстремального людського звершення.

Годинник Zenith Type 20 Chronograph Adventure (Фото Zenith)

ZENITH: майбутнє швейцарських годинників

Завдяки інноваціям, які є головними в діяльності бренда, ZENITH володіє винятковими мануфактурними механізмами, що встановлено в усіх моделях, таких як DEFY Inventor з монолітним осцилятором виняткової точності та DEFY El Primero 21 - хронограф з високою частотою роботи й вимірюванням проміжків часу до 1/100 секунди. З моменту свого створення в 1865 році Zenith послідовно переосмислював поняття точності та інновацій, включаючи перший «Пілотський годинник» на зорі авіації та перший серійно виготовлений калібр автоматичного хронографа El Primero. Завжди на крок попереду, Zenith пише нову главу своєї унікальної спадщини, встановлюючи нові стандарти продуктивності та дизайну. Zenith тут, щоб сформувати майбутнє швейцарського годинника, супроводжуючи тих, хто наважиться кинути виклик самому часу та досягти зірок.

Годинник Zenith Type 20 Chronograph Adventure на зап'ястку Френкі Запата (Franky Zapata) (Фото Zenith)

Відредаговано Четвер, 08 серпня 2019 17:49
(0 votes)
Прочитано 1158 раз
Теги :

Схожі мареріали

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.