Роман Готьє (Romain Gauthier) - годинникар та засновник власного бренду (Фото пресс-служби Romain Gauthier)
Роман Готьє (Romain Gauthier) - годинникар та засновник власного бренду (Фото пресс-служби Romain Gauthier)

Роман Готьє - людина, яка створила Марку

Роман Готьє народився в 1975 році в Валле де Жу (Vallée de Joux). Там, де здавна зосереджені традиції швейцарського годинникарства він плекав свою пристрасть до високого часового мистецтва - haute horlogerie, прийшов до розуміння механіки і техніки та сформував власні погляди на дизайн годинників.

Вивчивши прецизійну механіку в технічному коледжі, Роман в 1997 році отримав кваліфікацію конструктора точного машинобудування. Через рік він почав роботу в якості програміста-оператора машин у одного з кращих в Європі виробників часових компонентів.

Через кілька років він вирішив створити з нуля не тільки власні високоякісні годинник, але і свій часовий бренд. Поставивши перед собою таку амбітну мету, Роман отримав в 2002 році ступінь з бізнесу. Його випускною роботою став бізнес-план для годинникової компанії. Після трьох років роботи над годинником власної конструкції, що проходила за зачиненими дверима, в 2005 році він успішно запустив марку Romain Gauthier.

З тих пір Роман розробив кілька ексклюзивних колекцій для свого бренду, що включають в себе як класичні твори годинникового мистецтва, так і новаторські творіння, відповідні духу часу.

З 2011 року Роман Готьє співпрацює з брендом Chanel, власники якого дуже цінують талант і унікальний погляд майстра на сучасне годинникарство.

А в 2013 році його оцінило також журі Grand Prix d'Horlogerie de Genève, удостоївши годинник Romain Gauthier Logical One нагороди в номінації «Best Men's Complication» (Кращі чоловічий годинник з ускладненням).

Бренд Romain Gauthier працює в люксовому ціновому діапазоні. В колекції марки можна знайти годинник вартістю і в 62 000 шв.фр, і в 140 000 шв.фр. в залежності від моделі та виконання.

Філософія марки, створеної майстром Готьє, це інноваційна мікромеханіка та ексклюзивні матеріали, надзвичайно високий рівень ручної обробки та дизайн, що приковує погляд. Ексклюзивність бренду надають природно обмежені серії годинників - марка випускає всього близько 60 екземплярів на рік.

Відредаговано Четвер, 10 січня 2019 11:28
(0 votes)
Прочитано 279 раз
Теги :

Схожі мареріали

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.