Годинник A. Lange & Söhne Odysseus (Фото A. Lange & Söhne)
Годинник A. Lange & Söhne Odysseus (Фото A. Lange & Söhne)

Бренд A. Lange & Söhne на Watch & Wonders 2020

Дорогі годинники можуть сприйматися недоречними в цей важкий для людства час. Але з іншого боку, радість від будь якого видатного витвору мистецтва здатна привнести приємні емоції в наше життя. A. Lange & Söhne презентує два з них, які можуть надихнути шанувальників годинникового мистецтва.

Нові моделі презентовано на онлайн платформі Watches & Wonders директором з розвитку компанії A. Lange & Söhne Ентоні де Хаасом (Anthony de Haas).

Odysseus

У спортивній колекції Odysseus від A. Lange & Söhne, дебют якої стався восени 2019 року, з'явилася нова модель, виконана з білого золота, що пропонується на каучуковому або шкіряному ремінці інтегрованої конструкції. Годинник в 40,5-міліметровому корпусі з білого золота оснащено сірим циферблатом. Стрілки і прорізні багетні мітки, виготовлені з білого золота і контрастно виділяються на темному тлі циферблата, забезпечуючи бездоганну чіткість. Цифри великого покажчика дати і букви великого покажчика дня тижня виконані білим по сірому фону. Їх розмір - 2,4 мм, тому вони легко читаються навіть при поганому освітленні. Маркери годинний шкали, а також годинна і хвилинна стрілки покриті люмінофором.

Механізм годинника A. Lange & Söhne Odysseus (Фото A. Lange & Söhne)

Годинник оснащений мануфактурним Калібром L155.1 Datomatic, який розроблено виключно для моделей колекції Odysseus. Ударостійкий баланс з чотирма регулювальними гвинтами має спіраль найвищої якості власного виробництва Lange, частота 28800 напівколивань за годину (4 Гц). Резерв ходу - 50 годин. Скло і вікно задньої кришки корпусу зроблено з сапфіру. Оскільки Odysseus - сімейство спортивних годинників, водостійкість новинки складає 120 м (12 атм.). Постачається модель з прошитим вручну шкіряним ремінцем темно-коричневого кольору з сірою прострочкою або з чорним каучуковим ремінцем зі стандартною застібкою з білого золота.

Zeitwerk Minute Repeater

Лімітована серія з білого золота з темно-синім циферблатом, як і вся лінейка Zeitwerk Minute Repeater пропонує абсолютно нову інтерпретацію класичної складної функції хвилинного репетира. Вбудований в механізм пристрій децимальної хвилинної репетиції зазначає подвійними ударами гонгів десятихвилинні інтервали замість чвертей, як це робиться в репетирі традиційної конструкції, - це переконливе і логічне доповнення принципу цифрової індикації часу, яку демонструє поважне сімейство ZEITWERK.

Годинник A. Lange & Söhne Zeitwerk Minute Repeater (Фото A. Lange & Söhne)

Мануфактурний Калібр L043.5 оснащується пристроєм ходу з постійним натягом запатентованої конструкції, який вбудований між заводний пружиною і вузлом балансу. Саме цей пристрій задає темп миттєвого перемикання цифрового індикатора часу, здійснюваного з однохвилинним інтервалом. У той же самий час хід з постійним натягом вносить важливий внесок в підтримку стабільного ходу годинника.

Механізм годинника A. Lange & Söhne Zeitwerk Minute Repeater (Фото A. Lange & Söhne)

44,2-міліметровий корпус виготовлено з білого золота. Темно-синій тон циферблата з цільного срібла являє чудовий контраст встановленому на циферблаті мосту покажчика часу, який виконаний з нейзильберу з родієвим покриттям. Вручну прошитий шкіряний ремінець темно-синього кольору оснащений розкладною застібкою з білого золота. Годинники, виготовлені лімітованою серією з 30 екземплярів і будуть пропонуватися лише в деяких з 33 бутиків A. Lange & Söhne.

Відредаговано Вівторок, 28 квітня 2020 16:55
(0 votes)
Прочитано 841 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.