Годинник Master Grande Tradition Grande Complication (Фото Jaeger-LeCoultre)
Годинник Master Grande Tradition Grande Complication (Фото Jaeger-LeCoultre)

Нова версія Master Grande Tradition Grande Complication від Jaeger-LeCoultre

Мануфактура Jaeger-LeCoultre в черговий раз демонструє виняткову майстерність у створенні годинника з репетіром, випускаючи нову версію моделі Master Grande Tradition Grande Complication.

Годинник Master Grande Tradition Grande Complication - справжній інженерний шедевр, що увібрав в себе понад півтора століття невпинного прагнення до досконалості. Модель порадує цінителів наявністю відразу двох романтичних і неймовірно складних у виконанні функцій: хвилинного репетира і диском зоряного неба. Додаткову складність механізму надає орбітальний ширяючий турбійон.

Репетир нової епохи

Вже 150 років хвилинні репетіри займають почесне місце в колекціях годинників Jaeger-LeCoultre. У стінах Мануфактури було розроблено понад 200 калібрів з механізмом бою, з яких близько 100 були створені до 1900 року. В середині 1990-х років компанія Jaeger-LeCoultre почала відроджувати традиції виробництва хвилинних репетирів. З того часу інженери і дизайнери бренда задають нові стандарти акустичної досконалості, використовуючи сучасні досягнення науки і техніки для збереження і розвитку найціннішої спадщини годинникового мистецтва.

Хвилинний репетир моделі Master Grande Tradition Grande Complication оснащений безшумним регулятором бою. Запатентовані гонги, представлені Jaeger-LeCoultre в 2005 році, закріплюються безпосередньо на сапфірове скло, яке виступає в якості резонатора: воно має чудові акустичні властивості і посилює звук. Гонги з квадратним перерізом, які стали застосовуватися двома роками пізніше, мають плоску ударну поверхню, що робить бій більш насиченим і гучним, в той час як використання додаткового матеріалу підвищує вібраційну масу, забезпечуючи більш об'ємне звучання. Робота молоточків «требуше» заснована на механічному принципі, аналогічному принципу дії середньовічних катапульт з противагою, на честь яких вони і отримали свою назву. Подібна конструкція молоточків дозволила збільшити швидкість і силу їх ударів об гонги.

Годинник Master Grande Tradition Grande Complication (Фото Jaeger-LeCoultre)

Сяйво зірок

Годинник Master Grande Tradition Grande Complication поєднує в собі хвилинний репетир нового покоління, орбітальний ширяючий турбійон і функцію відображення астрономічного часу.

Обертаючись навколо своєї осі за 60 секунд, турбійон робить повний оберт навколо циферблата проти годинникової стрілки за одну зоряну добу. Тривалість зіркових діб менше тривалості сонячного дня, який було взято за основу для розрахунку звичайного часу. Вона становить 23 години 56 хвилин і 4,1 секунди, що відповідає обертанню Землі відносно «нерухомих» зірок. Саме зоряну добу використовують астрономи для спостереження за видимим рухом зірок по нічному небу.
Золотий індикатор у формі сонця на краю диска зоряного неба вказує дату і місяць, знак зодіаку, а також відзначає час на 24-годинній шкалі, яка розташована на внутрішньому фланці циферблату. Звичайний час відображається на двох концентричних кільцях, що додають циферблату завершеного вигляду: на першому кільці розміщені накладні годинні індекси, а на другому - зовнішньому, сріблясто-білому - хвилинні мітки.

Годинник Master Grande Tradition Grande Complication (Фото Jaeger-LeCoultre)

Эстетика

Багаторівневий циферблат, на якому розміщений орбітальний турбійон, розкриває всю красу нічного неба. На самому нижньому рівні циферблата розташовано темно-синій або чорний диск (в залежності від моделі), усіяний мініатюрними зірками. Над ним - купол, структура якого відтворює низку сузір'їв на опуклому небесному диску. На зоряній карті зображено нічне небо Північної півкулі, яке бачать жителі 46-й паралелі - на цій широті знаходиться Мануфактура Jaeger-LeCoultre в Валле де Жу.

Чудовий циферблат і неймовірно складний механізм розміщені в оновленом корпусі Master Grande Tradition, який був представлений в двох інших моделях хвилинних репетирів 2019 року. Корпус складається з понад 80 деталей і має опуклий безель і вушка з широкими скосами і фігурними виїмками з боків, які додають дизайну динаміку. Форма кнопки репетира гармонійно поєднується із зігнутим силуетом корпусу. Різні поверхні корпусу сатиновані, відполіровані до блиску, або піддані мікроструйній обробці, що підсилює гру світла і привертає увагу до деталей.

Модель доступна у версіях з рожевого і білого золота по 8 примірників кожна.


Технічні характеристики:

Розміри: 45 мм
Калібр: механізм з ручним заводом, Jaeger-LeCoultre Caliber 945Функції: години / хвилини, місяць, 24-годинна індикація, орбітальний ширяючий турбійон в якості покажчика зоряного часу, хвилинний репетир з кафедральними гонгами, закріпленими безпосередньо на сапфірове скло, небесний диск з картою сузір'їв Північної півкуліЗапас ходу: 40 годинКорпус: сатинована обробка, мікроструйна обробка і полірування, рожеве або біле золото, безель з діамантами багетної огранки (44 діаманта - 3,76 карата)
Циферблат: чорний з золотистою структурою (для годинника з рожевого золота) або синій з сріблястою структурою (для годинника з білого золота)
Задня кришка: прозора
Водонепроникність: 5 бар

Відредаговано Субота, 25 квітня 2020 13:14
(0 votes)
Прочитано 1050 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.