Годинник MB&F Horological Machine N°10 ‘Bulldog’. (Фото MB&F)
Годинник MB&F Horological Machine N°10 ‘Bulldog’. (Фото MB&F)

Horological Machine N°10 ‘Bulldog’ - ваш особливий друг

Відносини між людиною і годинником мають такі ж нюанси, як і відносини між людиною і собакою. Найкращі з таких зв’язків тривають роками, навіть десятиліттями, формуючи життя та історії. У деяких випадках годинник вибирає свого власника, у деяких навпаки. Кожен раз в цьому є щось особливе - ви просто знаєте, що перед вами він - ваш єдиний і особливий друг. Представляємо Horological Machine N°10 ‘Bulldog’ від MB&F.

Зкруглений компактний корпус з титанового або червоного золота в поєднанні з масивним сапфіровим склом. Два видатних алюмінієвих “ока” з дисплеєм часу, рифлений заводний ключ, надійні та гнучкі "ніжки", які зручно охоплюють зап'ястя, та масивна “щелепа”. Усе це нагадує нам британського бульдога, чиє велике механічне “серце” постійно б'ється з частотою 2,5 ГГц (18 000 об / хв).

Механізм годинника Horological Machine N°10 ‘Bulldog’

Мануфактурний механізм з ручним заводом HM10 Bulldog був розроблений з використанням усіх технічних знань, що накопичено MB&F за всі роки; давні шанувальники бренда легко розпізнають елементи, що тісно співпадають з найулюбленішими творами хорологічної лабораторії. Великий підвісний баланс під центральним куполом став візитною карткою колекції Legacy Machine. Ступінь відкритості масивних щелеп вказує на рівень резерву хода і є розширеною демонстрацією системи індикації, яка вперше була вжита в 2014 в моделі LM1 Xia Hang. Тонкі алюмінієві куполи відсилають нас до “жаби” HM3, які потім були вдосконалені у HM6 2014 року. Навіть мотив дизайну grillework, встановлених під балансом перегукується з моделями HM8, HMX та HM5 з їхньою автомобільною тематикою.

Годинник MB&F Horological Machine N°10 ‘Bulldog’. (Фото MB&F)

Незважаючи на свій великий розмір - 45 х 54 х 24 мм - “бульдог” HM10 напрочуд комфортно сидить на руці. Її пружинні кріплення вушок (чи “ніжок”, можна й так сказати) дозволяють корпусу щільно прилягати до зап'ястя, при цьому ремінь із шкіри теляти має або складну застібку, або систему липучок. Модель Horological Machine N°10 ‘Bulldog’ доступна в корпусі з титану 5 класу із блакитними «очима» та в корпусі з 18К червоного золота та титану з чорними “очима”.

Відредаговано Понеділок, 20 квітня 2020 14:53
(0 votes)
Прочитано 956 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.