Годинник Menintime Le Paon (Фото Menintime)
Годинник Menintime Le Paon (Фото Menintime)

Людина в часі. Коли менше означає більше

Мінімалістичний дизайн, здається, знов завойовує світ. Новонароджена швейцарська годинникова компанія Menintime, яка не соромиться того, що була заснована лише рік з половиною тому, презентувала ринку своє перше творіння – годинник Le Paon – саме в цьому стриманому й елегантному стилі.

Модель Le Paon, українською павич, стала підсумком довготривалих дизайнерських і конструкторських досліджень засновника бренда – Вінсена Руйара (Vincent Rouillard), професійного дизайнера з Нанту, Франція. Змалечку він дивився, як його дідусь лагодив годинники в своїй майстерні, тож саме годинники стали найбільшою пристрастю молодого дизайнера, який мріяв про створення власного бренду, щоб втілити задуми в життя.

Вінсен Руйар (Vincent Rouillard) - засновник бренда Menintime (Фото Menintime)

Звичайно, всі дизайнери свого роду перефекціоністи. Й перший скетч годинника, який був би втіленням всіх мрій свого власника, перебував на стадії розробки майже двадцять років. Хоча, якщо чесно, усі вдосконалення не змінили докорінно початкову ідею. Просто тоді світ, мабуть, був не готовий саме до такої інтерпретації годинника. Трохи футуристичного, загадкового й всеохоплюючого.

Модель унісекс, цікавої форми – ані овал, ані коло – підходить й чоловікам ,й жінкам, бо має розмір 38 х 37,3 мм. Корпус виготовлено з гіпоалегенної антимагнітної нержавіючої сталі 316L. Складається він з трьох частин й має інтегровану заводну головку незвичної форми зрізаного конусу з закругленими поверхнями. Ця ж форма відбивається й на корпусі у вигляді відповідного потовщення на «3 години». На поверхні задньої кришки нанесено гравування: емблема бренда – стрибун у воду, а також індивідуальний номер годинника, підпис Вінсена Руйара й інформація по водонепроникність – 30 м.

Годинник Menintime Le Paon (Фото Menintime)

Змінний браслет – гордість розробника – також виготовлено з нержавіючої сталі. Має він 94 частин, 55 з яких ланки, 30 – штифти й дев’ять – складові застібки з гравуванням Menintime.

Циферблатів в колекції дуже багато. Зроблені з гальванізованого металу з патерном «сонячні промені», вкриті лаком, вони можуть бути дев’яти кольорів: сріблястий, шампань, шампань рожевий, антрацитовий чорний, просто чорний, блакитний, зелений, червоний та глибокий синій. Мінімалістичний дизайн з накладними арабськими цифрами, або зовсім без цифр, особливої форми стрілки, часом з маленьким секундним циферблатом, а часом ні – різноманітність цієї однієї моделі на має меж.

Годинник Menintime Le Paon (Фото Menintime)

Сюди ж можна віднести й багатоваріантну обробку металу: ручна дзеркальна поліровка, матування, піскоструминна обробка поверхонь корпусу та браслету. Комбінуючи всі ці деталі, можна отримати саме такий годинник, який буде ідеально резонувати зі своїм хазяїном.

Автоматичний механізм моделі Le Paon – відомий надійний ЕТА 2895-2, який відображає години, хвилини, секунди на малому циферблаті і дату. Має 27 каменів й запас ходу 42 години.

Годинник Menintime Le Paon (Фото Menintime)

Є ще одна властивість нового бренду і його першого годинника. Модель Le Paon на 100 % зроблена в Швейцарії. Власне, це неабияке досягнення, бо зазвичай годиннику достатньо 60 %, щоб офіційно вважатися швейцарським. Природно, є на ринку й повністю швейцарськи годинники, але їхня вартість сягає небес. Ціна ж цієї моделі коливається в межах від 8 530 до 9 340 евро.

Відредаговано Середа, 24 липня 2019 18:29
(0 votes)
Прочитано 1256 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.