MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)
MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. Медуза чарівних глибин

Після міжнародного успіху моделі HM7 Aquapod, прем’єра якої відбулася два роки тому, марка MB&F презентує нову версію – HM7 Aquapod Platinum Red в корпусі з найдорожчого металу – платини. Годинник HM7 Aquapod нагадує одночасно підводний човен й медузу, яка, власне, і надихала майстрів MB&F на створення цього шедевру точної механіки.

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)

Чим глибше занурюєшся в океан, тим менше кольору бачиш. Першим очі перестають розрізняти червоний колір, тому що він перебуває на нижньому кінці спектру видимого світла. Ось чому у найглибших водах більш висока концентрація морських істот саме червоного окрасу – це робить їх майже невидимими для хижаків. Глибоководні морські медузи часто мають червоні шлунки як форму захисного камуфляжу, оскільки інакше їхні прозорі тіла дозволять хижакам помічати вміст їхнього шлунку.

HM7 Aquapod Platinum Red походить з самих глибин океану годинникарської майстерності. Її дигітальні індикатори часу немов вільно парять над об’ємним механізмом з 60-секундним літаючим турбійоном в безпрецедентно прозорому корпусі.

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)

На відміну від попередніх втілень Aquapod, які вказували години і хвилини за допомогою кілець з нанесеними на них цифрами, HM7 Platinum Red має тривимірні цифри, зроблені з титану. Метал було обрано за його легкість, щоб якомога менше навантажувати механізм. Але оскільки титан значно міцніший за алюміній, який використовувався для кільцевих індикаторів часу в попередніх версіях Aquapod, виготовити нові цифри було складніше. Кріплення цифр до кілець мають DLC-покриття, тому складається враження, що цифри парять над поверхнею механізму.

Модель HM7 Aquapod Platinum Red замислювалася як втілення прозорої глибоководної медузи. Тому замість моста турбійона в формі бойової сокири, який використовували в попередніх версіях Aquapod, тут встановлено деталь з прозорого сапфіру. Тож літаючий турбійон є відкритим, як ніколи до цього. А кільце з люмінесцентного матеріалу AGT робить його ще більш виразним.

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)

Люмінісцентність в HM7 Aquapod Platinum Red відіграє визначну роль. Бо це також є ознакою глибоководних створінь. Кільце навкруг турбийона, індекси й цифри по червоному поворотному безелю та цифри індикації часу – всі вони мають покриття з Super-LumiNova, що світиться в пітьмі після того, як побуває на світлі.

Механізм MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)

Автоматичний механізм, що складається з 391 деталі розроблено виключно в MB&F. Запас ходу складає 72 години. Водонепроникність – 50 метрів. Корпус, безель та пряжка ремінця виготовлені з платини. Кожен з 25 годинників HM7 Aquapod Platinum Red поставляється з трьома змінними ремінцями з авіаційної гуми червоного, білого та чорного кольору.

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. (Фото MB&F)

Відредаговано Понеділок, 01 липня 2019 18:08
(0 votes)
Прочитано 650 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.