Годинник Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red (Фото Jaeger-LeCoultre)
Годинник Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red (Фото Jaeger-LeCoultre)

Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red - сліпуча краса

Втілюючи справжню сутність жіночності, колекція Rendez-Vous була переосмислена Jaeger-LeCoultre як частина теми Art of Precision. Завдяки крапановому кріпленню каменів та його поєднання з найбільш віртуозними і яскравими ювелірними техніками, нова лінія Dazzling Rendez-Vous віддає належне найвищій точності через майстерність і творчу пристрасть.

Доповнюючи Dazzling Rendez-Vous Night & Day (з білого або рожевого золота) та Dazzling Rendez-Vous Moon (з білого золота), запущеного на SIHH, Jaeger-LeCoultre рада представити нову Dazzling Rendez-Vous Red з нагоди 22го Шанхайського міжнародного кінофестивалю.

Червоний: колір благородства, енергії, пристрасті, мудрості і щастя. Колір впевненої жіночності - яскравий і без сумніву гламурний.

В Dazzling Rendez-Vous Red, Jaeger-LeCoultre представляє характерну для бренда функцію дня-ночі у блискучий новій оправі, що поєднує рожеве золото, білий перламутр, білі діаманти та багате сяйво рубінів.

Годинник Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red (Фото Jaeger-LeCoultre)

Створена як ювелірний годинник, Dazzling Rendez-Vous Red демонструє безкомпромісну увагу дому до деталей. Щоб підкреслити виразність рубінів, які огортають корпус годинника, майстри-ювеліри вирішили використати крапани для кріплення каміння - одну з найбільш вимогливих ювелірних технік. Вона вимагає надзвичайної точності - кожен з 36 рубінів утримується на місці крихітними золотими шипами. Майстер витрачає години ретельно розставляючи камені один за одним, встановлюючи їх високо, щоб звести до мінімуму присутність металу і дозволити світлу пройти через камені з усіх кутів. Це створює враження, що рубіни майже висять у повітрі, і посилює їхні глибоко-червоні сполохи.

Коло блискучих діамантів завершує декор безелю, а всередині цієї рамки, розташований сріблясто-білий перламутровий циферблат, що виблискує, як місячне сяйво. Ідеальний фон для індикатору день-ніч. Скрізь отвір на "6 годин", можно побачити як золотий півмісяць змінюється яскравим сонцем, коли ніч перетворюється на день у нескінченному танці часу.

Годинник Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red (Фото Jaeger-LeCoultre)

Ряд з 72 діамантів на безелі віддзеркалюється кільцем з 47 менших діамантів на внутрішньому циферблаті. Розташовані між цими діамантовими колами, флористичні цифри за рожевого золота становлять теплий контраст до напівпрозорого мерехтливого білого циферблата. 12 діамантів на вушках корпусу і ще один діамант в заводній голівці додають ваги до цього розкішного вигляду.

Годинник Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red (Фото Jaeger-LeCoultre)

Jaeger-LeCoultre не допускає компромісу ані до зовнішнього вигляду, ані до механізму годинника. Скрізь прозору сапфірову задню кришку можна спостерігати за автоматичним механізмом калібру 898B/1, який повністю розроблено і виготовлено на мануфактурі Jaeger-LeCoultre.

Цей розкішний годинник встановлено на блискучий рубіново-червоний ремінець з шкіри алігатора. Пряжка виготовлена з рожевого золота.

 

Годинник Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous Red

Розміри: 36 мм
Товщина: 9,80 мм
Калібр: 898B / 1– Автоматичний
Корпус: Рожеве золото
Водостійкість: 5 бар
Функції: Години / хвилини, індикація ніч-день
Запас ходу: 38 годин
Циферблат: перламутр
Дорогоцінні камені: 132 діаманта - 0,75 карат і 36 рубінів - 3,24 карата
Задня кришка: Прозора
Артікул: Q343257J
Обмежена серія до 8 екз
Ексклюзивно в бутіках

Відредаговано Неділя, 30 червня 2019 13:54
(0 votes)
Прочитано 316 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.