Годинник Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel (Фото Romain Gauthier)
Годинник Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel (Фото Romain Gauthier)

Romain Gauthier. Новинки 2019

Філософія бренду, створеного майстром Готьє, це інноваційна мікромеханіка та ексклюзивні матеріали, надзвичайно високий рівень ручної обробки і дизайн, що приковує погляд. Ексклюзивність бренду надають природним чином обмежені серії годиників - марка випускає всього близько 60 екземплярів на рік.

В цьому році швейцарська годиникова мануфактура Romain Gauthier представила нові моделі в колекціях Insight Micro-Rotor і Prestige HMS

Годинник Insight Micro-Rotor Lady Opal від Romain Gauthier (Фото Romain Gauthier)

Insight Micro-Rotor Lady Opal від Romain Gauthier це розкішний жіночий годинник, в якому ефектно поєднуються колір, гра світла і високе годинникарське мистецтво.

Основний і малий секундний циферблати зі стрілками з червоного золота, а також верхній шар основної платини виконані з обробленого вручну напівпрозорого австралійського кристалічного опала, який спалахує рожевим, зеленим, фіолетовим і бірюзовим кольором при кожному русі.

Австралійський опал для годинника Insight Micro-Rotor Lady Opal від Romain Gauthier (Фото Romain Gauthier)

Годинники оснащені автоматичним калібром з двонаправленим мікро-ротором з 22-каратного золота, передня частина якого вкрита діамантами різного огранювання і розмірів. Подвійний пружинний барабан забезпечує 80 годин безперервної роботи механізму при повному заводі. Мости з червоного золота оброблені вручну. Заводна головка розташована в положенні "2 години". Прикриває циферблати і механізм куполообразное сапфірове скло, виточене таким чином, що його найвища точка знаходиться над центром циферблата.

Годинник Insight Micro-Rotor Lady Opal від Romain Gauthier (Фото Hodynnykar)

Корпус з сапфіровою задньою кришкою також виготовлений з червоного золота і має діаметр 39,5 мм. Годинник комплектується білим ремінцем з натурального каучуку.

Модель Romain Gauthier Insight Micro-Rotor Lady Opal випущена обмеженою серією з п'яти примірників вартістю 95000 шв.фр. кожен.

Годинник Romain Gauthier Insight Micro-Rotor Black Titanium (Фото Romain Gauthier)

Ще одна новинка 2019 року - модель Insight Micro-Rotor Black Titanium - приклад вдалого поєднання виконаного за всіма канонами високого годинникового мистецтва механізму і сучасного, легкого і дуже міцного корпусу з чорненого титанового сплаву Grade 5.

«Я відчуваю, все більше і більше колекціонерів усвідомлюють, що високе годинникове мистецтво не обов'язково має подаватися в футлярі з дорогоцінного металу або нержавіючої сталі», - говорить Ромен Готьє. «Якщо все зроблено правильно, титан не просто життєздатна альтернатива, це може бути пряма перевага».

Годинник Romain Gauthier Insight Micro-Rotor Black Titanium (Фото Hodynnykar)

Особливу естетичну привабливість годиннику Insight Micro-Rotor Black Titanium надають контрасти, створювані різними видами обробки механізму і корпусу: гра світла і тіні, полірованих і сатинованих поверхонь, зернення і ручного матування. Лицьова сторона, вушка і задня кришка титанового корпусу з покриттям ADLC мають сатиновану фактуру, а решта частин корпусу відполіровані. І мости, і основна платина оброблені чорним NAC, але горизонтальний патерн на мостах виділяє їх на тлі обробленої вручну матової платини. Матовий синій емалевий циферблат відразу привертає погляд і дозволяє легко зчитувати час.

Годинник Romain Gauthier Insight Micro-Rotor Black Titanium (Фото Romain Gauthier)

Результатом синергії високих традицій і сучасних матеріалів став розкішний годинник для щоденного використання. На нього приємно дивитися, його приємно носити, з ними сміливо можна рухатися в енергійному ритмі швидкого та мінливого сучасного світу.

Годинники Romain Gauthier Insight Micro-Rotor Black Titanium і Natural Titanium доступні в трьох лімітованих випусках по 10 примірників: з білим, чорним і синім емалевим циферблатом з ремінцем з матової чорної шкіри алігатора або еластичного чорного натурального каучуку.

Годинник Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel (Фото Hodynnykar)

Окремо в рядку новинок стоїть модель Prestige HMS Stainless Steel - перший годинник в колекції Romain Gauthier в корпусі з нержавіючої сталі, оснащений циферблатом, виготовленим з рідкісного зрізу метеорита Хенбері (Henbury), що представляє собою пересічні смуги нікель-залізного кристала, які ефектно мерехтять, при будь-якому русі руки.

Залізний метеорит, з якого виготовлений циферблат годинника, був знайдений в 1931 році на кратерному полі Хенбері в північній частині Австралії, одному з найвідоміших в країні місць впливу метеоритів. Вважається, що цей фрагмент є результатом вибуху і руйнування метеора, при падінні на поверхню Землі більше 4700 років тому.

Годинник Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel (Фото Romain Gauthier)

Зріз виглядає як звичайний шматок сірого металу до тих пір, поки він не буде підданий обробці азотною кислотою, після якої проявляються пересічні смуги кристалів нікелю і заліза, відомі як структури Видманштеттена (Widmanstätten) або структури Томсона. Ці структури утворилися протягом тривалого періоду охолодження всередині материнського астероїда.

Рідкісна знахідка на сьогоднішньому ринку метеоритів, цей конкретний зразок примітний не тільки своїм розміром, але і структурою його нікель-залізних кристалічних смуг, званих ламелями, і тим, наскільки чіткий малюнок Видманштеттена може бути одержаний.

Виготовлення циферблату годинника Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel (Фото Romain Gauthier)

Для створення диска з метеорита діаметром 33 мм і товщиною 0,8 мм використовується комбінація триосьового обробного центру і електроерозійної обробки. Щоб гарантувати, що зовнішній вигляд циферблата не погіршиться з плином часу застосовується спеціальна антикорозійна обробка.

Коли кут, під яким спостерігач дивиться на циферблат, змінюється, багато ламелей мерехтять, надаючи циферблату справжню жвавість.

Майстер Готьє вибрав для своєї роботи цей зразок метеорита Хенбері не в останню чергу тому, що він виріс в будинку, оточеному камінням і мінералами, зібраними його батьком.

Він каже: «Мій тато часто брав мене на ярмарку мінералів і дорогоцінних каменів, де він купував агати, лабрадорит, кварц і "троянди пустелі ". Я думаю, коли ви молоді, важко не бути зачарованим цими каменями, їх приголомшливими кольорами і формами, які, абсолютно неймовірно, були створені природою».

«Тому, коли я вперше побачив цей метеорит, розмір його кристалічних смуг і то, як вони відбивають світло, я зрозумів, що це щось особливе. Він дійсно виділявся серед інших залізних метеоритів, які ми звикли бачити. Відразу ж мої думки звернулися до того, як я міг би використати його для спеціального випуску годинників».

Годинник Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel (Фото Romain Gauthier)

Годинник Romain Gauthier Prestige HMS Stainless Steel пускає в хід калібр 2206 HMS, розміщений в 43 мм корпусі з нержавіючої сталі і оброблений вручну. Оригінальна плоска заводна головка розташована на задній кришці корпусу.

Модель випущена обмеженою серією в 10 екземплярів і продається за ціною 68000 шв.фр.

Відредаговано Неділя, 30 червня 2019 11:43
(0 votes)
Прочитано 437 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.