Годинник Double Tourbillon Home Time з ретроградним стрибаючим індикатором годин в корпусі з рожевого золота
Годинник Double Tourbillon Home Time з ретроградним стрибаючим індикатором годин в корпусі з рожевого золота

Le Rhöne. Майстерність, досконалість, творчість

Зміни, які відбулися в цьому році на часовий виставці Baselworld відобразили нові підходи до розвитку комунікацій в годинниковій індустрії та вказали напрямок в якому буде розвиватися сама виставка. Зменшення кількості годинникових експонентів збільшило інтерес фахівців і медіа до нових імен.

Для Hodynnykar.com Baselworld 2019 пройшов під знаком нових зустрічей і відкриттів. Одне з таких - марка Le Rhöne.

Засновники Le Rhöne - Лоік Флорантен (Loïc Florentin) и Тімо Райакоскі (Timo Rajakoski). Фото Le Rhöne

Le Rhöne в 2013 році заснували Лоік Флорантен (Loïc Florentin) и Тімо Райакоскі (Timo Rajakoski) - друзі зі шкільних років, що почали свою кар'єру з роботи в люксових групах. Їх багаторічну дружбу і співробітництво символізують дві крапки над буквою Ö в назві бренду. Засновники знаходять натхнення в прагненні до майстерності, досконалості і творчості. Філософія марки полягає в поєднанні досвіду та традицій кращих швейцарських годинникових майстерень з оригінальним і сучасним підходом до виробництва годинників. Всі механізми для годиників Le Rhöne розроблені і виготовлені в Швейцарії, а головний слоган марки - Human tempo.

У цьому році бренд Le Rhöne представив новинки в колекціях Röad Racer, Hedönia, Moön, Vöyage і Horölogy.

Найскладніші з новинок - моделі з колекції Horölogy - годинник Double Tourbillon Home Time Infinity Black в корпусі з чорненого титану і Double Tourbillon Home Time з ретроградним стрибаючим індикатором годин в корпусі з рожевого золота.

Годинник Le Rhöne Double Tourbillon Home Time Infinity Black

Годинник Double Tourbillon Home Time Infinity Black оснащений оригінальним, розробленим і виготовленим в швейцарських годинникових майстернях калібром з подвійним турбійоном, що робить один оборот за 60 секунд і працює на частоті 21 600 напівколивань на годину. Калібр ручного заводу з ускладненнями, які є в арсеналі лише небагатьох високих годинникових марок, поміщений в чорний титановий корпус діаметром 45 мм і має запас ходу 72 години. На циферблаті, в позиції "12 годин" розташований 24-годинний індикатор іншого часового поясу або як назвали його творці "Home Time" (домашнього часу). Основу грушоподібної стрілки індикатора прикрашає символ марки - дві крапки.

Годинник Le Rhöne Double Tourbillon Home Time з ретроградним стрибаючим індикатором годин в корпусі з рожевого золота

Абсолютною новинкою в цьому році став вперше показаний на виставці годинник Double Tourbillon Home Time в корпусі з рожевого золота в якому роль індикатора домашнього часу грає ретроградний цифровий покажчик з стрибаючою годиною. Прозорі диски індикатора повністю відкривають для спостереження механізми цього незвичайного ускладнення.

Обидві моделі випускаються тільки за індивідуальним замовленням і можуть бути кастомизовані за бажанням замовника. Коштують ці годиники в початковій комплектації відповідно 180000 і 21000 шв.фр.

Відредаговано Четвер, 11 квітня 2019 08:42
(0 votes)
Прочитано 364 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.