Годинник Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon від H. Moser & Cie (Фото H. Moser & Cie)
Годинник Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon від H. Moser & Cie (Фото H. Moser & Cie)

Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon від H. Moser & Cie

Швейцарська годинникова мануфактура H. Moser & Cie презентувала годинник Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon, покликаний за задумом майстрів марки продемонструвати суть хвилинного репетира.

Гонги і молоточки механізму хвилинного репетира розміщені в моделі з боку циферблата. При розробці механізму марка H. Moser & Cie. звернулася до досвіду компанії MHC Manufactures Hautes Complications SA, фахівця з виробництва хвилинних репетирів. Така компоновка передбачала вирішення багатьох технічних завдань. Наприклад, гонгам (які розташовані на одному рівні, щоб не порушити естетичну гармонію вироби) надали округлу форму, щоб вони не стикалися з летючим турбійоном, а також щоб зберегти стриманість дизайну, що стала візитною карткою марки H. Moser & Cie.

Годинник Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon від H. Moser & Cie (Фото H. Moser & Cie)

При виготовленні годинникового механізму і корпусу необхідно було докласти певних зусиль, щоб зберегти їх витонченість при таких діаметрі і товщині вироба. Висувна головка, оснащена тефлоновою втулкою для плавності ходу, яка вбудована в платину, щоб заощадити простір. Середня частина корпуса максимально розширена, щоб розмістити годинниковий механізм і зберегти достатньо простору для звукового блоку. Таким чином посилюється звучання двох гонгів, що відбивають години, чверті години і хвилини. По гонгах б'ють два молоточка, підйом яких відбувається за допомогою спеціальних валків. Крім технічного вдосконалення механізму хвилинного репетира, це також дозволило досягти красивого звучання, яке залежить від амплітуди, певної довжини і чистоти звуку.

Годинник Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon від H. Moser & Cie (Фото hodynnykar.com)

Хвилинний «летючий» турбійон на позначці «6 годин», який добре видно за скелетонірованим мостом, встановлений на кульковому підшипнику, що підвищує точність і хронометричні показники моделі. Сучасний інноваційний турбійон ширяє на чорному циферблаті, позбавленому логотипу і часових відміток. Доповнює дизайн годинника H. Moser & Cie Endeavour Concept Minute Repeater Tourbillon ремінець зі шкіри алігатора чорного кольору.

Відредаговано П'ятниця, 22 березня 2019 11:37
(0 votes)
Прочитано 141 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.