Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)
Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)

До сторіччя Bentley Breitling презентує Premier Bentley Centenary Limited Edition

5 березня 2019 року на Женевському автосалоні Breitling презентувала унікальну модель з колекції Premier - годинник Bentley Centenary Limited Edition, присвячений двом брендам і 100-річному ювілею Bentley.

Генеральний директор компанії Breitling Жорж Керн підкреслив спільність цінностей швейцарської годинникової марки і легендарного британського автовиробника: «Ми пишаємося нашим партнерством з Bentley. Обидві компанії славляться якістю, видатними технічними характеристиками, чудовим дизайном і багатою історичною спадщиною. Модель Premier Bentley Centenary Limited Edition присвячена історії Bentley, ексклюзивному характеру бренду, унікальним гоночним автомобілям і тісній співпраці з компанією Breitling».

Годинники Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition представлені в варіаціях з 18-каратного рожевого золота і нержавіючої сталі мають чудовий дизайн і пропонуються в лімітованій серії.

Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)

Особливо привертає погляд елегантний коричневий циферблат з декором з в'яза і чорними додатковими циферблатами (хвилинним лічильником хронографа біля позначки «3 години» та додатковим циферблатом з малою секундною стрілкою в положенні «9 годин"). Ці ускладнення приводяться в дію основним мануфактурним калібром бренду - Breitling Manufacture Caliber 01. Механічний калібр власного виробництва забезпечує вражаючий запас ходу близько 70 годин. За його роботою можна спостерігати крізь прозору задню кришку корпусу, прикрашену логотипом Bentley. На корпусі моделі з 18-каратного рожевого золота викарбувано напис ONE OF 200, а на варіації в корпусі з нержавіючої сталі - ONE OF 1000, що відсилає до тиражу колекції.

Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)

Циферблат годинника оснащений білою тахиметрічною шкалою на чорному внутрішньому безелі з червоним маркуванням.

Модель Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition в корпусі з 18-каратного рожевого золота доповнена коричневим шкіряним ремінцем, візерунок і прошивка якого нагадують сидіння Bentley. Варіація в корпусі з нержавіючої сталі має коричневий шкіряний ремінець, дизайн якого відповідає стилю Bentley, або браслет з нержавіючої сталі.

Годинники Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)

Ліва сторона корпусу з нержавіючої сталі діаметром 42 міліметра прикрашена вставкою з гравіюванням Bentley, дизайн якої нагадує приладову панель легендарної моделі з турбонаддувом Blower, випущену в 1929 році.

Точність ходу хронометра Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition сертифікована Швейцарським інститутом офіційного тестування хронографів (COSC).

Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)

В цей день, на автомобільній виставці в Женеві компанія Bentley представила лімітовану серію Centenary Limited Edition, присвячену 100-річному ювілею бренду - Continental GT Number 9 Edition by Mulliner. На честь ювілею, багаторічний партнер Bentley, швейцарський годинниковий бренд Breitling оголосив про випуск моделі Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition.

Жорж Керн (Georges Kern) і Адріан Холмарк (Adrian Hallmark) біля Bentley Continental GT Number 9 Edition by Mulliner (Фото Breitling)

Адріан Холмарк, голова правління і генеральний директор Bentley Motors, зазначив: «Довгострокове співробітництво між Bentley і Breitling є прекрасним прикладом того, як можна поліпшити роботу обох компаній, коли обидва бренди поділяють спільні цінності і співпрацюють на реальній основі. У ювілейний рік ми віддаємо належне історії нашої компанії, не забуваючи про майбутнє і прагненні до інновацій. Ми з гордістю представляємо нашу Centenary Limited Edition - Continental GT Number 9 Edition одночасно з моделлю Premier Bentley Centenary Limited Edition від Breitling. Обидві прем'єри - символ невпинного прагнення до інновацій, підтвердження майстерності і сміливості».

Годинник Breitling Premier Bentley Centenary Limited Edition (Фото Breitling)

Відредаговано Середа, 13 березня 2019 09:04
(0 votes)
Прочитано 186 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.