Годинник Carl F. Bucherer Manero Retro Gold
Годинник Carl F. Bucherer Manero Retro Gold

Carl F. Bucherer Manero Retro Gold

Carl F. Bucherer представляє нову модель з легендарної колекції Manero Flyback – хронограф з функцією flyback в корпусі з 18К рожевого золота.

Аристократичні риси і непідвладний часу дизайн – ось риси нового хронографа з колекції Manero Flyback. Зовнішній вигляд нового годинника відсилає нас до історії мануфактури Carl F. Bucherer з її моделями 1960-х і 1970-х років. Взаємозв'язок історії та сучасності підкреслюють м'які лінії 43-міліметрового корпусу з 18К рожевого золота, опукле сапфірове скло, виразний профіль грибоподібних кнопок керування хронографом, ланцетні стрілки кольору рожевого золота і накладні клиноподібні індекси.

Годинник Carl F. Bucherer Manero Retro Gold

Незважаючи на ці ретро-характеристики, модель виглядає сучасно завдяки чорному циферблату з візерунком «сонячні промені» й сріблястим допоміжним циферблатам малої секундної стрілки, а також 30-хвилинного лічильника. Червоне обрамлення хвилинної розмітки та напис Flyback глибокого червоного кольору задають яскравий контраст, разом із витонченою червоною центральною секундною стрілкою зі стоп-функцією, шкалою тахіметра та індикатором дати в положенні «6 годин».

В годинник встановлено автоматичний калібр CFB 1970 з функцією flyback, який прикрашений «перловим» шліфуванням, узором «женевські смужки» й має запас ходу в 42 години. Калібр з колонним колесом є класикою годинникового мистецтва, відрізняється особливою елегантністю і забезпечує дивовижну простоту запуску, зупинки й повернення на нуль стрілки хронографу.

Годинник Carl F. Bucherer Manero Retro Gold

Годинник представлено з ремінцем зі шкіри антилопи куду антрацитового кольору з шорсткою поверхнею, який прошитий червоною декоративною строчкою і оснащений шпеньковою застібкою з 18К рожевого золота.

Відредаговано Четвер, 28 лютого 2019 15:43
(0 votes)
Прочитано 186 раз
Теги :

Більше в цій категорії:

« Ювілейний сет Zenith El Primero Claude Meylan Skull »

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.