Zenith El Primero Anniversary Set
Zenith El Primero Anniversary Set

Ювілейний сет Zenith El Primero

Легендарний високочастотний хронограф Zenith El Primero відзначає 50-річний ювілей. З цієї нагоди марка представляє ексклюзивний ювілейний сет, що містить три хронографи з легендарними трикольоровими лічильниками.

Історія цієї високочастотної моделі почалася в 1969 році, триває сьогодні та продовжуватиметься завтра завдяки легендарній моделі Chronomaster El Primero і футуристичному годиннику Defy.

Ювілейний сет містить три моделі El Primero, що відтворюють технічну й естетичну історію розвитку цієї легенди точності. Колекційний випуск трилогії з фірмовими лічильниками представлений в традиційній коробці й представляє три стилі – вінтажний, класичний і сучасний. Також тут є й четверта подушечка для годинника. Але вона поки що вільна, бо зарезервована для наступного досягнення марки, яке повинно стати новим проривом у всесвіті високої частоти, де час вимірюють з точністю до однієї тисячної долі секунди.

Перша з трьох моделей – перевидання автентичного хронографа El Primero 1969. До сьогодні марка цього не робила ані разу.

Корпус з нержавіючої сталі діаметром 38 мм, опукле скло з ефектом збільшення, трикольорові лічильники, тахометрична шкала, шрифт, форма стрілок і часових відміток, шкіряний ремінець: всі оригінальні коди в наявності. Форма вушок і кнопок також в точності відтворює особливості історичної моделі годинника.

Щоб повністю відтворити прославленого попередника, інженери й дизайнери марки провели процедуру зворотного проектування. Автентичний екземпляр годинника з музею мануфактури був повністю просканований лазером що дозволило відтворити його кожну деталь. Було зроблено лише два відступу від канону - зміна конструкції задньої частини корпусу яка тепер, на відміну від оригінальної моделі, дозволяє безперешкодно побачити механізм, а також оновлення логотипу. Щодо механізму, сучасна версія є автоматичним хронографом з колонним колесом, що працює з частотою 36 000 напівколивань на годину, і забезпечує роботу на протязі 50 годин, а також точність вимірювання часу до 1/10 долі секунди.

Другим годинником набору є Chronomaster, оснащений механізмом нового покоління El Primero 3600 і новим чорним керамічним безелем. Найпомітніші зміни – інтегрований секундомір для установки часу, і запас хода, збільшений до 60 годин. Новий Chronomaster має більш спортивний і актуальний дизайн ніж його сучасники: 42-мілліметровий корпус з нержавіючої сталі, градуйований чорний керамічний безель, ротор автоматичного заводу в формі зірки й каучуковий ремінець з контрастним стебнуванням.

Останній елемент трилогії – хронограф Defy El Primero 21 – стає уособленням майбутнього годинникового мистецтва. Усередині корпусу з титану діаметром 44 мм встановлено революційний механізм. Ротор, що здійснює 36 000 напівколивань за годину, в десять разів потужніший ніж його попередники. Тож він вимірює і відображає час з точністю до однієї сотої долі секунди на шкалі від 1 до 100. Його блискавична стрілка робить повний оборот за одну секунду. Завдяки сучасній технології механізм має дві незалежні «коробки передач»: одну для часу, а іншу для хронографа.

Ювілейний сет випущено накладом в 50 екземплярів. Три моделі поміщені в елегантну коробку з сатинованою сірою кришкою, в яку вбудовано сенсорний екран. Кришка прикрашена ювілейним логотипом, та коли відкрита демонструє стилізоване робоче місце годинникаря в мініатюрі, а також сам годинниковий механізм, регульовану систему освітлення, збільшувальне скло і викрутку.

На знак поваги до минулого набір містить і справжню матрицю для моста колеса зчеплення хронографа. Легендарний компонент був одним з ключових елементів калібру El Primero і прес форм, врятованих від руйнування годинниковим майстром марки Шарлем Вермо в розпал кварцевої кризи. Вермо зберігав їх таємно в мансарді мануфактури. Саме вони дозволили відтворити цей легендарний механізм в 1984 році.

Zenith запрошує власників набору відвідати мануфактуру в Ле Локле і власноруч поставити штамп на двох мостах колеса зчеплення хронографа. Перший міст буде вручений власникові годинників, а другий, з його вигравіруваним ім'ям, стане історичним свідоцтвом яке буде прикрашати стіну біля входу в знамениту мансарду Шарля Вермо.

Відредаговано Середа, 27 лютого 2019 11:27
(0 votes)
Прочитано 151 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.