Годинник Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition (фото Panerai)
Годинник Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition (фото Panerai)

Panerai пропонує незвичайний досвід

Відомий італійський бренд Panerai пропонує своїм клієнтам не лише годинники з видатними якостями, але й незабутній досвід, що додається до кожної моделі нових спеціальних серій марки – Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition та Panerai Submersible Mike Horn Edition.

Годинники Panerai, протягом багатьох десятиліть використовуються командос італійського флоту у їхніх операціях. На SIHH 2019 італійська марка запропонувала цілу низку моделей лінії Submersible, в яких спробувала осучаснити цю історію, а також показати, що екологічна безпека планети – одна з задач, яку поставив перед собою бренд.

Фрі-дайвер Гійом Нери є чемпіоном світу і багатократним рекордсменом в своєму виді спорту. А ще він відомий своїми видатними підводними фотографіями.

Фрі-дайвер Гійом Нери (Guillaume Néry). Фото Panerai

Звичайно, годинник на честь виданого фрі-дайвера – це перш за все професійний водолазний інструмент, водостійкий на глибині до 300 метрів. Він оснащений безелем, що обертається лише в одному напрямі і точно відображає тривалість занурення. Циферблат розбірливий при всіх умовах освітлення, і навіть в повній темряві, завдяки світлим білим маркерам, які яскраво виділяються на сірому, текстурованому під шкіру акули фоні. На задній кришці вигравірувано підпис чемпіона і результат його останнього вражаючого занурення на одному вдиху - 126 метрів. Цей нелімітований автоматичний fly-back хронограф в титановому 47-мілліметровому корпусі має запас ходу в 72 години і оснащений персоналізованим гумовим ремінцем з титановою застібкою.

Годинник Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition (фото Panerai)

А ось лімітована серія Submersible Chrono Guillaume Néry в 47-мілліметровому корпусі за чорним DLC-покриттям й на чорному гумовому ремні випущена накладом всього в 15 екземплярів. Й хоча її якості та технічні параметри такі ж самі, як і у нелімітованої версії, в неї є один вагомий плюс. Тим п’ятнадцяти покупцям марка надає можливість здобути ексклюзивний досвід. Вони будуть запрошені до Моореа, у Французькій Полінезії, де живе Гійом Нері. Там вони зможуть пірнути в глибину океану разом з Гійомом і отримати надзвичайні емоції від плавання і одночасного спостерігання за китами.

Годинник Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition (фото Panerai)

Приблизно така сама формула застосована маркою при створенні Panerai Submersible Mike Horn Edition. Серія виготовлена на честь одного за найвідоміших дослідників планети – Майка Хорна.

Майк Хорн подорожував усіма куточками світу, і сьогодні, напевно, знає землю краще за будь-кого в світі. І йому, беззаперечно потрібен міцний і надійний годинник, придатний для носіння під час найскладніших експедицій. Але годинник цей також повинен бути інструментом, в якому б використовувались інноваційні підходи утилізації матеріалів , що дуже важливо для захисту нашої планети та її океанів. Бо Майк дуже переймається долею океанів, і особливо пластиковим забрудненням вод.

Годинник Panerai Submersible Mike Horn Edition (фото Panerai)

Panerai Submersible Mike Horn Edition – професійний дайверський годинник, водонепроникний до 300 метрів. 47-міліметровий корпус виготовлено з матеріалу Eco-Titanium, що вперше був застосований у виробництві годинників мануфактурою Panerai. Це результат утилізації титану, а не використання природних ресурсів.

На задній кришці корпусу викарбувані автограф Майка Хорна і зображення морських мешканців. Автоматичний механізм з індикацією дати та малою секундною стрілкою має 72 години запасу ходу. Чорний ремінець виготовлено з PET-пляшок, що також є корисним для довкілля. На виготовлення одного такого ремінця – легкого, стійкого та доволі м’якого на дотик – йде цілих три PET-пляшки. Стрілки та індекси нелімітованої серії мають звичайний зелений колір люмінесцентної речовини.

Годинник Panerai Submersible Mike Horn Edition (фото Panerai)

Лімітована версія в 19 примірників нової Panerai Submersible Mike Horn Edition виконана в синій палітрі. Яскрава Superluminova блакитного кольору й синій ремінець, що також виготовлений з PET-пляшок відрізняють її від нелімітованої серії. Але не тільки це. Як можна здогадатися, власникам цих 19 годинників буде представлена можливість здобути екстраординарний досвід: провести кілька днів інтенсивного тренування з Майком Хорном серед крижаної пустелі Арктики. Це шанс випробувати себе в протистоянні природі і її викликам, а також можливість особисто усвідомити які небезпеки для нашої екосистеми несе людський вплив.

То куди вам більше хочеться, до Полінезії чи Арктики? Панерісті мають змогу вибирати.

Годинник Panerai Submersible Mike Horn Edition (фото Panerai)

Відредаговано Вівторок, 19 лютого 2019 16:24
(0 votes)
Прочитано 183 раз
Теги :

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.