Годинник Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)
Годинник Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)

Angelico: Новий виклик Крістофа Кларе

Марка Christophe Claret презентує на міжнародному салоні високого годинникового мистецтва SIHH 2019 годинник Angelico, який поєднуює в собі турбійон з подовженим пружинним спуском та систему передачі у вигляді фузеї з тросом.

Такий тип пружинного спуску застосовувався в морських хронометрах, корпус яких встановлювався на карданному підвісі для того щоб уникнути впливу морської хитавиці. Але навіть при такому кріпленні у механізму був істотний недолік - висока чутливість до бічних ударів. Недолік несумісний з носінням на зап'ясті, для якого потрібно достатній запас міцності. Щоб оснастити свою нову модель подовженим пружинним спуском, Крістофу Кларе, засновнику марки і видатному годинникарю, довелося вирішити цілий ряд складних інженерних завдань.

Годинник Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)

Щоб перешкодити собачці пружинного спуску повернутися на більший кут, ніж потрібно за конструкцією, на осі балансу був встановлений запобіжний кулачок, що працює в парі з запобіжним штифтом. Надійність цього механізму вже перевірена завдяки моделі Maestoso, але тепер він вперше встановлений в калібр з турбійоном.

Також для уникнення негативних наслідків від зайвого ходу балансу, на колесі було встановлено еластичний диск подпятника, який поглинає надлишкову енергію балансу.

На додаток до турбійону з подовженим пружинним спуском, розташованому в центрі годинника, Angelico також оснащений передачею, яка здійснюється механізмом у вигляді фузеї з тросом, з'єднаної з подвійною заводною пружиною.

Механізм годинника Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)

Замість застосовуваної в таких механізмах ланцюгової передачі мануфактура зробила безпрецедентний вибір на користь надміцного і надтонкого троса з нановолокон Dyneema. Це дозволило підвищити продуктивність, усунувши тертя між ланками, що виникає при роботі з традиційною ланцюгом, а також збільшити і точно відрегулювати запас ходу, оскільки кількість разів, коли трос обмотує фузею або барабан, вдвічі більше, ніж у звичайної системи.

Біля основи пружинного барабана обмотка троса забезпечує 72-годинну індикацію запасу ходу, в той час як індикація «останов», розміщена на мосту з фузеєю, вказує на кінець обмотки барабана.

Каретка турбийона виконана з титану, а мости з алюмінію (316AL). Великий діаметр каретки турбийона - 16 мм - дозволяє добре бачити конструкцію пружинного спуску. Протиударний пристрій Incabloc приховано під натуральним рубіном або синім сапфіром. Корпус з опуклим сапфіровим склом і прозорою сапфіровою задньою стінкою діаметром 45,50 мм виконаний з червоного золота 5N або титану.

Годинник Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)

Годинники Christophe Claret Angelico випущені двома обмеженими серіями по 10 примірників в двох версіях з червоного золота 5N і титану та забезпечені гарантією терміном до 5 років.

Нове творіння Крістофа Кларе втілює собою ідеальне поєднання традиційного годинникарської майстерності і прагнення до інновацій - принципи, яким марка незмінно вірна вже протягом десяти років.

Годинник Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)

Годинник Christophe Claret Angelico (Фото Christophe Claret)

Відредаговано Вівторок, 29 січня 2019 17:35
(0 votes)
Прочитано 181 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.