Годинник Vacherlon Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar (Фото Vacherlon Constantin)
Годинник Vacherlon Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar (Фото Vacherlon Constantin)

Vacheron Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar. Незвичайне рішення для вічного календаря

Годинники з вічним календарем дуже складні за конструкцією й вкрай престижні. Але всі вони мають одну, з точки зору як власника, так і годинникарів, ваду – складний процес регулювання показників після того, як годинник зупинився. Vacheron Constantin запропонував незвичайне рішення цієї проблеми і представив на SIHH 2019 модель Traditionnelle Twin Beat Perpetual зі змінною частотою.

Traditionnelle Twin Beat Perpetual – годинник, який може адаптуватися до потреб власника. Коли його носять, Traditionnelle Twin Beat вічний календар працює на високій частоті, що відповідає сучасному активному способу життя. Коли ж він зостається вдома, його мануфактурний калібр 3610 QP можна сповільнити, щоб гарантувати тривалий запас ходу принаймні в 65 днів.

В годинникарстві завжди вважалось, що енергії головної пружини вистачає на чітко фіксований часовий інтервал з дуже невеликим відхиленням від заявленого запасу ходу. Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar перетворює головну пружину годинника на джерело енергії змінного рівня, що придає традиційному механічному годиннику абсолютно новий ступінь універсальності.

Калібр моделі Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar має два баланси, кожен з яких працює на іншій частоті. Кнопка, що розташована в позиції «8 годин» дозволяє користувачеві легко перемикатися з однієї частоти на іншу, залежно від рівня активності. Коли годинник знаходиться на зап'ясті, власник отримує максимальну віддачу – механізм працює з частотою 5 Гц протягом чотирьох 4 днів.

Годинник Vacheron Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar (Фото Vacheron Constantin)

Якщо годинник буде залишити вдома на деякий час, його можна переключити в режим очікування, який працює за допомогою іншого балансу з різко зниженою частотою 1,2 Гц. При цьому вічний календар продовжує відлічувати години, хвилини, дату і місяць, та демонструвати рівень запасу ходу й індикацію високосного року. Цей економічний режим дозволяє збільшити максимальний запас ходу годинника щонайменше до 65 днів. У будь-який момент роботи в режимі очікування Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar можна переключити назад до активного режиму.

Годинник Vacheron Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar (Фото Vacheron Constantin)

Незважаючи на високу складність і розширений запас потужності калібру 3610 QP, годинник Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar є дуже компактним. Діаметр його платинового корпусу складає 42 мм при товщині 12,3 мм. Модель водонепроникна до 30 м. Сірий ремінець зі шкіри міссіссіпського алігатора оснащений платиновою шпеньковою застібкою з мальтійським хрестом.

Годинник Vacheron Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar (Фото Vacheron Constantin)

Модель Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar доступна виключно в бутіках Vacheron Constantin.

Відредаговано Вівторок, 29 січня 2019 19:36
(0 votes)
Прочитано 319 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.