Бренд A. Lange & Söhne на Watch & Wonders 2020

від

Дорогі годинники можуть сприйматися недоречними в цей важкий для людства час. Але з іншого боку, радість від будь якого видатного витвору мистецтва здатна привнести приємні емоції в наше життя. A. Lange & Söhne презентує два з них, які можуть надихнути шанувальників годинникового мистецтва.

Читати далі...

Horological Machine N°10 ‘Bulldog’ - ваш особливий друг

від

Відносини між людиною і годинником мають такі ж нюанси, як і відносини між людиною і собакою. Найкращі з таких зв’язків тривають роками, навіть десятиліттями, формуючи життя та історії. У деяких випадках годинник вибирає свого власника, у деяких навпаки. Кожен раз в цьому є щось особливе - ви просто знаєте, що перед вами він - ваш єдиний і особливий друг. Представляємо Horological Machine N°10 ‘Bulldog’ від MB&F.

Читати далі...

Годинник Ломаченка, потужна ударна сила

від

Після співпраці з українським боксером Василем Ломаченком - володарем одного з титулів чемпіона Європи, двох Олімпійських золотими медалей та трьох титулів Чемпіон світу - Christophe Claret представляє годинник Loma, хронограф-монопушер з вражаючим механізмом і спуском постійної сили. Цей годинник, народжений у співпраці між майстром-годинникарем і боксером, об'єднує їх спільні пристрасті і буде доступний на ринках з вересня.

Читати далі...

Людина в часі. Коли менше означає більше

від

Мінімалістичний дизайн, здається, знов завойовує світ. Новонароджена швейцарська годинникова компанія Menintime, яка не соромиться того, що була заснована лише рік з половиною тому, презентувала ринку своє перше творіння – годинник Le Paon – саме в цьому стриманому й елегантному стилі.

Читати далі...

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. Медуза чарівних глибин

від

Після міжнародного успіху моделі HM7 Aquapod, прем’єра якої відбулася два роки тому, марка MB&F презентує нову версію – HM7 Aquapod Platinum Red в корпусі з найдорожчого металу – платини. Годинник HM7 Aquapod нагадує одночасно підводний човен й медузу, яка, власне, і надихала майстрів MB&F на створення цього шедевру точної механіки.

Читати далі...

Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red - сліпуча краса

від

Втілюючи справжню сутність жіночності, колекція Rendez-Vous була переосмислена Jaeger-LeCoultre як частина теми Art of Precision. Завдяки крапановому кріпленню каменів та його поєднання з найбільш віртуозними і яскравими ювелірними техніками, нова лінія Dazzling Rendez-Vous віддає належне найвищій точності через майстерність і творчу пристрасть.

Читати далі...

Le Rhöne. Майстерність, досконалість, творчість

від

Бренд Le Rhöne презентував на Baselworld 2019 моделі з колекції Horölogy - годинники Double Tourbillon Home Time Infinity Black в корпусі з чорненого титану і Double Tourbillon Home Time з ретроградним стрибаючим індикатором годин в корпусі з рожевого золота.

Читати далі...
Підпишіться на цей канал RSS