Годинник Ломаченка, потужна ударна сила

від

Після співпраці з українським боксером Василем Ломаченком - володарем одного з титулів чемпіона Європи, двох Олімпійських золотими медалей та трьох титулів Чемпіон світу - Christophe Claret представляє годинник Loma, хронограф-монопушер з вражаючим механізмом і спуском постійної сили. Цей годинник, народжений у співпраці між майстром-годинникарем і боксером, об'єднує їх спільні пристрасті і буде доступний на ринках з вересня.

Зустріч на рингу

12 квітня 2019: Василь Ломаченко, прозваний "Пікассо" світового боксу, досягає ще однієї висоти. У двобої в Лос-Анджелесі проти англійця Ентоні Кроли Василь Ломаченко успішно захистив свої титули чемпіона за версіями WBA і WBO; він переміг суперника видовищним нокаутом у четвертому раунді. Український боксер вже завоював титул чемпіона Європи в Ліверпулі (2008) у напівлегкій категорії, титул подвійного олімпійського чемпіона - у Пекіні (2008) у напівлегкій категорії і в Лондоні (2012) у легкій категорії - а також виборов три світові титули лише в 12 професійних боях: в Чикаго (2007) і в Мілані (2009) в супер легкій категорії і в Баку (2011) в легкій категорії.

Того ж самого дня в Лос-Анджелесі Крістоф Кларе зустрівся з Василем Ломаченко через відомого франко-американського актора Саїда Тагмауі, який знімався в фільмі La Haine у 1996 році. Він також є другом марки Christophe Claret з січня 2019 року. Зустріч призвела до співпраці між годинникарем та боксером, результатом якої стало створення цього годинника.

Точність, рішуча дисципліна, терпіння, швидкість, елегантність і талант - це спільні якості, продемонстровані цими двома майстрами у їхніх відповідних мистецтвах.

Вшанування чемпіона України з боксу

Цей союз між Christophe Claret і Ломаченком не випадковий. Вже в 2013 році Крістоф Кларе надихався світом боксу: дзвін боксерського колоколу є одним з найбільш відомих звуків в спорті. Звук, що позначає момент, коли боксери сходяться на рингу. Боксерський бій поділяється на раунди, за якими йдуть періоди відпочинку в одну хвилину. Отже, цілком природно відзначити початок відліку часу хронографом таким звуком. Це призвело до створення моделі Kantharos, хронографа-монопушера зі спуском постійної сили і механізмом соборного гонга, оснащеного геніальною системою бою, що активується в кожному режимі (початок, зупинка, обнуління). Саме це також надихнуло Крістофа Кларе на створення годинника Loma.

Годинник Christophe Claret Loma (Фото Christophe Claret)

Годинник Loma не залишає нічого на ласку долі. Його синій шаруватий циферблат вміло грає на глибині і прозорості, підкреслюючи поле зору, вловлюючи і утримуючи світло. Розроблений як боксерський ринг, де актори демонструють свої видатні навички, він пронизаний наскрізь центральною секундною стрілкою. Чорні PVD і сапфірові годинна і хвилинна стрілки, вкриті жовтим і білим люмінісцентним покриттям Super-LumiNova®. Лічильники хронографа розташовані з обох боків, і пристрій постійної сили, здається, знаходиться на рівні циферблату - вражаюче структурне досягнення само по собі. Ці лічильники, що символізують дві Олімпійські медалі, поєднують сильний характер з оригінальним дисковим дисплеєм. Один сапфіровий диск з цифрами - нерухомий, тоді як другий - мобільний чорно-жовтий диск, розташований нижче, має індикатор. Кожен з них оброблено навкіс, що надає зображенню об'єму. Все в цьому годиннику викликає в пам'яті світ боксу та його українського чемпіона: вибір синього та жовтого кольорів, що нагадують національний прапор України; на блакитному ремінці з шкіри алігатора напис "Loma" зроблений жовтим лаком; зображення ременів на складній застібці, а також напис «Round», що його вигравірувано на кнопці, яка розташована "2 години" та посилена жовтим акцентом з Super-LumiNova®.

Годинник Christophe Claret Loma (Фото Christophe Claret)

Надзвичайно технічний раунд

Це твір Крістофа Кларе інкапсулює мистецтво Haute Horlogerie і високотехнологічну точність. Цей хронограф-монопушер з вражаючим механізмом і спуском постійної сили відтворює свої коди і повторно винаходить спосіб вимірювання малих проміжків часу.

Концепція повністю відповідає філософії Christophe Claret, який неодноразово відрізнявся інноваційними вражаючими механізмами бою з соборними гонгами. Останній, визнаний король бою, з зображенням молоточка гонга, який видно в апертурі на "10 годин", оснащений запатентованою системою, що дозволяє уникнути вібрації гонга на корпусі. Хронограф забезпечує бездоганну та надійну роботу. Його дискова система зчеплення перешкоджає стрілці стрибати, коли хронограф починає підвищувати точність. Цей корисний, функціональний і цікавий хронограф грає на сенсорній - акустичній і тактильній - взаємодії між інструментом і його власником.

На додаток до цього інноваційного ускладнення, годинник Loma також оснащений спуском постійної сили, реверанс до чемпіону з боксу, який продемонстрував вражаючу і постійну силу під час своїх боїв. Розташований на "6 годин" на циферблаті, цей видатний механізм є ключовим компонентом, що значно зменшує похибку вимірювання часу. Енергія, що подається до спуску, залишається постійною від початку до кінця запасу ходу. Точність є головною метою. Механізм, що постійно рухається, викликає гіпнотичний візуальний ефект, яким можна захоплюватися, спостерігаючи за його роботою під ретельно обробленим сапфіровим мостом, що розкриває всю повноту майстерності годинникаря.

Розміщений у корпусі діаметром 45 мм, механізм був розроблений, виготовлений на фабриці Christophe Claret. Цей надзвичайно складний калібр не вибудовується шаром за шаром, як це зазвичай буває, а є повністю інтегрованим - єдиний підхід, що підвищує витонченість, продуктивність і технічну та естетичну привабливість. Дизайн механізму - це подвиг сам по собі. Платиновий ротор має підвищену інерцію, а пружина гарантує 40-годинний запас ходу.

Ясно видимий скрізь сапфірову задню кришку і оснащений 75 каменями - вражаюча кількість, яка однозначно символізує складність механізму - калібр не приховує свого витонченого оздоблення. Серед 570 компонентів, регулятор пружини і ротор автоматичного заводу оброблені вручну, що відтворює найкращі традиції Haute Horlogerie . До цього ж відноситься й полірування внутрішніх кутів - надзвичайно вимоглива техніка. Це багатство тонких нюансів є яскравим доказом того, що естетична точність пронизує навіть найменші компоненти і повністю відповідає видатним технічним характеристикам годинника.

Годинник Christophe Claret Loma (Фото Christophe Claret)

Читати далі...

Людина в часі. Коли менше означає більше

від

Мінімалістичний дизайн, здається, знов завойовує світ. Новонароджена швейцарська годинникова компанія Menintime, яка не соромиться того, що була заснована лише рік з половиною тому, презентувала ринку своє перше творіння – годинник Le Paon – саме в цьому стриманому й елегантному стилі.

Читати далі...

MB&F HM7 Aquapod Platinum Red. Медуза чарівних глибин

від

Після міжнародного успіху моделі HM7 Aquapod, прем’єра якої відбулася два роки тому, марка MB&F презентує нову версію – HM7 Aquapod Platinum Red в корпусі з найдорожчого металу – платини. Годинник HM7 Aquapod нагадує одночасно підводний човен й медузу, яка, власне, і надихала майстрів MB&F на створення цього шедевру точної механіки.

Читати далі...

Jaeger-LeCoultre Rendez-vous Red - сліпуча краса

від

Втілюючи справжню сутність жіночності, колекція Rendez-Vous була переосмислена Jaeger-LeCoultre як частина теми Art of Precision. Завдяки крапановому кріпленню каменів та його поєднання з найбільш віртуозними і яскравими ювелірними техніками, нова лінія Dazzling Rendez-Vous віддає належне найвищій точності через майстерність і творчу пристрасть.

Читати далі...

Le Rhöne. Майстерність, досконалість, творчість

від

Бренд Le Rhöne презентував на Baselworld 2019 моделі з колекції Horölogy - годинники Double Tourbillon Home Time Infinity Black в корпусі з чорненого титану і Double Tourbillon Home Time з ретроградним стрибаючим індикатором годин в корпусі з рожевого золота.

Читати далі...
Підпишіться на цей канал RSS