Watches & Wonders Geneva
Watches & Wonders Geneva

Watches & Wonders Geneva відкривається онлайн 25 квітня

Зважаючи на безпрецедентні виклики, з якими зіткнулося людство, Fondation de la Haute Horlogerie (FHH) прискорив оцифрування своєї концепції Watches & Wonders і запускає нову онлайн-платформу 25 квітня на сайті watchesandwonders.com. Сайт надає можливість відкрити для себе 30 провідних світових брендів годинників, які представили свої новинки 2020 року.

Як визнаний авторитет годинникового мистецтва, Fondation de la Haute Horlogerie вважає своєю місією реагування на сучасні виклики. FHH пропонує спільноті цифрову платформу, яка надасть можливості для взаємодії, освіти, та натхнення, демонструючи при цьому всі цінності та амбіції брендів, що вона представляє.

Всесвітнє поширення пандемії COVID-19 призвело до скасування фізичної події "Watches & Wonders Geneva" (раніше SIHH) і вимагало негайної реакції FHH. 25 квітня о 12:00 за центральноєвропейським часом, на watchesandwonders.com, централізованому порталі, буде відкрито цифрову платформу, де ентузіасти годинникової справи, рітейлери та журналісти з усього світу зможуть насолодитись прекрасним годинниковим всесвітом, а також новинками 2020 року безпосередньо від 30 брендів-учасників.

Фабієн Лупо (Fabienne Lupo). Фото FHH

"Ми в захваті від партнерства з найкращими брендами годинникарського виробництва в світі, які допомогають нам реалізувати концепцію Watches & Wonders онлайн в той момент, коли нашій галузі це найбільше потрібно", - говорить Фабієн Лупо, голова і керуючий директор Fondation de la Haute Horlogerie (FHH). "Ця динамічна нова платформа дозволить любителям годинників відкрити для себе цікаві нові продукти, отримати цікавий досвід та безпосередньо з'єднатись з нашими брендами-учасниками в одному місці".

На першому етапі на сайті Watches & Wonders будуть розміщені спеціальні сторінки для кожного бренду, де відвідувачі матимуть можливість відкрити відповідні всесвіти, включаючи новітні годинники на 2020 рік. Вони також можуть переглядати медіа-контент, що постійно оновлюється, та підключатись безпосередньо до власних сайтів та каналів брендів. У день відкриття сайту watchesandwonders.com FHH організовує серію презентацій щодо запуску нових товарів, де керівники від брендів-учасників демонструватимуть свої новинки за допомогою 10-хвилинних потокових відео, які потім будуть постійно доступні на сайті. Працюючи разом з брендами-учасниками, членами культурної ради та іншими лідерами думок, FHH також розробляє широкий спектр експертного та освітнього контенту для сайту, включаючи аналіз продукту, прогнози тенденцій, технологічні інновації та глибокі дослідження дизайну. , мистецтва та ремесла, а також ділові переговори та коментарі відомих експертів галузі.

Нова платформа watchesandwonders.com була розроблена для того, щоб залишатися ключовим напрямком для любителів годинників та індустрії в цілому. Після першої фази, яка завершиться в кінці квітня, вона буде продовжувати оновлюватися новим вмістом протягом більш тривалого періоду. На другому етапі, який настане пізніше цього літа, будуть представлені додаткові випуски продуктів, а також стратегічні партнерства в галузі електронної комерції, що підвищить привабливість платформи для любителів годинників. Частина нової «глобальної екосистеми», створеної FHH для задоволення потреб брендів, watchesandwonders.com стане постійним флагманом вишуканої майстерності годинникаря, поряд із кількома оффлайн подіями, серед яких, безумовно буде виставка Watches & Wonders в Женеві, яка пройде у квітні 2021 року.

Відредаговано П'ятниця, 24 квітня 2020 18:36
(0 votes)
Прочитано 872 раз
Теги :

Більше в цій категорії:

« Baselworld 2019. Новий старт

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.