Почала свою роботу годинникова і ювелірна виставка Baselworld 2019 (Фото hodynnykar.com)
Почала свою роботу годинникова і ювелірна виставка Baselworld 2019 (Фото hodynnykar.com)

Baselworld 2019. Новий старт

21 березня розпочала свою роботу годинникова виставка Baselworld 2019. Цього року ми побачили великі зміни, які торкнулися менеджменту виставки, складу учасників, організації виставкового простору і комунікації між усіма, хто бере участь в грандіозній події, яке називається Baselworld.

«Baselworld в даний час зазнає трансформацію», - сказав Ханс-Крістіан Хойсгаард (Hans-Kristian Hoejsgaard), тимчасовий генеральний директор MCH Group, на прес-конференції, що відбулася 19 березня напередодні відкриття виставки. Виклики, пов'язані з розвитком цифрових технологій, привели до серйозних змін як в галузі, так і в виставковому секторі. «Нам потрібно підключитися до цифрового світу і об'єднати віртуальний світ з реальним досвідом».

Мішель Лоріс-Мелікофф (Michel Loris-Melikoff), керуючий директор Baselworld, вже визначив курс в цьому напрямку: «Ми розробили концепції з більш ясним баченням самої події і пов'язаного з ним особливого досвіду».

Прес-конференція з нагоди відкриття виставки Baselworld 2019 (Фото hodynnykar.com)

Одним із прикладів є новий простір Show Plaza в Залі 1.2, де будуть проходити живі покази мод три рази в день. Разом з експонентами керівництво виставки також розробило бачення і концепцію для Baselworld 2020 і пізніших версій: вони будуть детально представлені на заключній прес-конференції. Уже вирішено, що SIHH в Женеві буде синхронізована з Baselworld з наступного року до 2024 року.

Ерік Бертран (Eric Bertrand), президент Комітету експонентів, сказав: «Захід цього року знаменує собою новий старт для експонентів, відвідувачів і журналістів». Бертран переконаний, що Baselworld залишиться найважливішим у світі місцем зустрічі для своїх галузей, що охоплює всі аспекти годинникової та ювелірної індустрії. «Цифрові платформи не можуть замінити фізичну виставку», - додав Бертран.

Виставка Baselworld 2019 (Фото hodynnykar.com)

Під час подальшої спільної обговорення президент Patek Philippe Тьєррі Стерн (Thierry Stern) сказав: «У мене є відчуття, що це буде хороша виставка. Бізнес набирає обертів». Генеральний директор Chopard Карл-Фрідріх Шойфеле (Karl-Friedrich Scheufele) підтвердив: «Baselworld зробив свою домашню роботу. Ми рухаємося в правильному напрямку. Особиста зустріч не може бути замінена цифровими форматами».

Жан-Даніель Паш (Jean-Daniel Pasche), президент Федерації швейцарської годинникової індустрії FH, з оптимізмом дивиться в майбутнє. І його оптимізм ґрунтується на переконливих фактах і цифрах: «Експорт швейцарської годинникової промисловості збільшився на 6,3% в 2018 році. Це, ймовірно, матиме позитивний вплив на виставку ».

Годинникар також впевнений, що більш ніж 100-річна історія виставки в швейцарському Базелі триватиме змінюючи її форму але залишивши незмінним головне - безцінний досвід живого спілкування.

Відредаговано Четвер, 21 березня 2019 17:47
(0 votes)
Прочитано 194 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.