Міжнародний салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019 (Фото Raphael Faux)
Міжнародний салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019 (Фото Raphael Faux)

Женевський салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019. Оновлюється

Featured

 З 14 по 17 січня в Женеві відбувся міжнародний салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019. Пропонуємо Вашій увазі огляд новинок і подій однієї з основних виставок годинникової галузі 2019 року.

MB&F Medusa. Гіпнотичне віддзеркалення часу

У своєму десятому спільному проекті MB&F і провідна швейцарська годинникова мануфактура L'Epée 1839 віддають належне красі медуз, споконвічних мешканок теплих морів.

Годинник Medusa від MB&F (Фото MB&F)

 

Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition та Panerai Submersible Mike Horn Edition

Відомий італійський бренд Panerai пропонує своїм клієнтам не лише годинники з видатними якостями, але й незабутній досвід, що додається до кожної моделі нових спеціальних серій марки – Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition та Panerai Submersible Mike Horn Edition.

Годинник Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition (фото Panerai)

 

Vacheron Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar

Vacheron Constantin запропонував незвичайне рішення проблеми зупинки для годинника з вічним календарем і представив на SIHH 2019 модель Traditionnelle Twin Beat Perpetual зі змінною частотою.

Годинник Vacheron Constantin Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar

 

Audemars Piguet Code 11.59

В нових реаліях глобального ринку бренд Audemars Piguet презентував на SIHH 2019 абсолютно нову колекцію Code 11.59. Це технічно досконала і естетично довершена лінія, яка готується підкорювати світ. Детальніше >>

Годинник Audemars Piguet Code 11.59 Selfwinding Flying Tourbillon (Фото Audemars Piguet)

 

Baume & Mercier Clifton Baumatic

У цьому році в колекції Clifton Baumatic від Baume & Mercier з'явились годинники в сталевому корпусі з градієнтно-синім циферблатом та в корпусі з рожевого золота з тепло-білим циферблатом. Годинники вперше презентовані на SIHH 2019.

 

A. Lange & Söhne Datograph Perpetual Tourbillon

A. Lange & Söhne на SIHH 2019 вперше презентує Datograph Perpetual Tourbillon в білому золоті, з циферблатом рожевого золота. Унікальна комбінація флайбек-хронографа з вічним календарем, індикатором місячних фаз, турбійоном зі стоп-секундами та індикатором запасу ходу.

 

Greubel Forsey Art Piece Edition Historique

Марка презентує на SIHH 2019 годинник Art Piece Edition Historique з максимально відкритою конструкцією, тривимірним компонуванням і незвичайною геометрією внутрішнього простору, який є найвищим втіленням авангардної естетичної концепції Greubel Forsey.

 

Richard Mille Bonbon

Неперевершений майстер горологічного мистецтва, Ришар Міль, презентуе на SIHH 2019 графічну, емоційну та хроматичну колекцію Bonbon з 10 складених з цукерок, випічки та фруктів моделей, кожна з яких виготовлена ​​у кількості 30 штук.

 

Girard-Perregaux Laureato Absolute Carbon Glass

Марка Girard-Perregaux презентує на SIHH 2019 Laureato Absolute Carbon Glass - перший у світі годинник в корпусі з Carbon Glass (Вуглецеве Cкло), революційно нового матеріалу у світі високого годинникового мистецтва.

 

Moser Nature Watch

Прихильники H. Moser & Cie. вже звернули увагу на те, що кожного року бренд декларує свої цінності презентуючі яскраву та незвичайну модель. На SIHH 2019 це годинник природи, що є символом прихильності Moser до екологічно чистого, сталого розвитку і роботи в області годинникового виробництва та за її межами.

 

RJ ARRAW SPACE 6919

На честь 50-річчя висадки перших людей на Місяці, щоб відсвяткувати цю важливу для людства віху, RJ запускає свої перші годинники, зроблені з матеріалів з самої поверхні Місяця - ARRAW 6919 та презентує їх на SIHH 2019.

 

Christophe Claret Angelico

Марка Christophe Claret представляє на міжнародному салоні високого годинникового мистецтва SIHH 2019 годинник Angelico, що поєднує в собі турбійон з подовженим пружинним спуском і систему передачі у вигляді фузеї з тросом.

 

Ulysse Nardin X Collection

Мануфактура Ulysse Nardin представляє X Collection. Відомі шанувальникам марки моделі Freak і Skeleton поміщені в унікальні корпуси з запатентованого високотехнологічного матеріалу Carbonium ®. Детальніше >>

Відредаговано П'ятниця, 22 березня 2019 11:12
(0 votes)
Прочитано 702 раз

Залиште коментар

Введіть потрібну інформацію. Поля позначені зірочкою (*) - обов'зкові. HTML код не допускається.