Watches & Wonders Geneva відкривається онлайн 25 квітня

від

Зважаючи на безпрецедентні виклики, з якими зіткнулося людство, Fondation de la Haute Horlogerie (FHH) прискорив оцифрування своєї концепції Watches & Wonders і запускає нову онлайн-платформу 25 квітня на сайті watchesandwonders.com. Сайт надає можливість відкрити для себе 30 провідних світових брендів годинників, які представили свої новинки 2020 року.

Читати далі...

Baselworld 2019. Новий старт

від

21 березня розпочала свою роботу годинникова виставка Baselworld 2019. Цього року ми побачили великі зміни, які торкнулися менеджменту виставки, складу учасників, організації виставкового простору і комунікації між усіма, хто бере участь в грандіозній події, яке називається Baselworld.

Читати далі...

Видатний виступ водіїв Richard Mille на 87-му раллі Монте-Карло

від

У неділю вранці партнер Річарда Мілле Себастьєн Огієр зробив заявку на сьому перемогу в кар'єрі в цьому легендарному змаганні. То були більш ніж перегони; дистанція виявила справжню дуель між Себастьєном і його суперником Тьєррі Невілєм. У заключному заїзді, новий водій Citroën фінішував на 2.2 секунди раніше невілєвого Hyundai, перший за весь час цього легендарного змагання.

Читати далі...
Міжнародний салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019 (Фото Raphael Faux) Featured

Женевський салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019. Оновлюється

від

 З 14 по 17 січня в Женеві відбувся міжнародний салон високого годинникового мистецтва SIHH 2019. Пропонуємо Вашій увазі огляд новинок і подій однієї з основних виставок годинникової галузі 2019 року.

Читати далі...

Everywhere Horizon від Krayon отримує приз GPHG 2018 за інновації

від

9 листопада 2018 року, в присутності видатних особистостей та представників швейцарської годинникової промисловості, організатори Grand Prix d'Horlogerie de Genève 2018 оголосили список переможців, в числі яких була і модель Krayon Everywhere Horizon - вона отримала приз за годинникові інновації. 

Читати далі...

Frieze Masters, Frieze London і Richard Mille

від

Новий партнер платформи Frieze Masters і Frieze London, Рішар Мілль, заснував свій бренд на початку нового тисячоліття в 2001 році. З моменту створення компанії творчість майстра здобула легендарний статус. Він наново переосмислив мистецтво традиційного годинникарства.

Читати далі...
Siver Spitfire, ілюстрація французького художника Романа Хуго (Romain Hugault) Featured

IWC Schaffhausen та кругосвітня подорож на літаку Silver Spitfire

від

IWC Schaffhausen стає головним спонсором експедиції «Silver Spitfire - The Longest Flight». Наступного літа детально відновлений винищувач Spitfire з унікальною сріблясто-хромової обробкою вилетить з Лондона і відправиться в політ навколо світу.

Читати далі...
Підпишіться на цей канал RSS