Lena Serebryanska

Lena Serebryanska

URL сайту:

Бренд A. Lange & Söhne на Watch & Wonders 2020

Published in Об'єкти

Дорогі годинники можуть сприйматися недоречними в цей важкий для людства час. Але з іншого боку, радість від будь якого видатного витвору мистецтва здатна привнести приємні емоції в наше життя. A. Lange & Söhne презентує два з них, які можуть надихнути шанувальників годинникового мистецтва.

Читати далі...

Watches & Wonders Geneva відкривається онлайн 25 квітня

Published in Новини

Зважаючи на безпрецедентні виклики, з якими зіткнулося людство, Fondation de la Haute Horlogerie (FHH) прискорив оцифрування своєї концепції Watches & Wonders і запускає нову онлайн-платформу 25 квітня на сайті watchesandwonders.com. Сайт надає можливість відкрити для себе 30 провідних світових брендів годинників, які представили свої новинки 2020 року.

Читати далі...

Френкі Запата досягає своєї мрії з ZENITH

Published in Персони

4 серпня 2019 (Льо Локль, Швейцарія) - Уособлюючи ключові цінності ZENITH - рішучість та наполегливість, не зважаючи на усі перепони, Френкі Запата успішно завершив свою другу спробу унікального сольного польоту з Франції в Англію.

Читати далі...

Годинник Ломаченка, потужна ударна сила

Published in Об'єкти

Після співпраці з українським боксером Василем Ломаченком - володарем одного з титулів чемпіона Європи, двох Олімпійських золотими медалей та трьох титулів Чемпіон світу - Christophe Claret представляє годинник Loma, хронограф-монопушер з вражаючим механізмом і спуском постійної сили. Цей годинник, народжений у співпраці між майстром-годинникарем і боксером, об'єднує їх спільні пристрасті і буде доступний на ринках з вересня.

Читати далі...
Підпишіться на цей канал RSS