Про проект

Всім відомий факт, що годинник в наш час перетворився з предмету, завдання якого показувати час, в об'єкт, що демонструє смак, стиль життя і рівень доходів власника. Звичайно, хронометричні прилади зберегли свою первісну функцію.

Ми як і раніше бачимо стрілки, що біжать по циферблату, або цифри, що послідовно змінюють одна одну. Але головним в будь-яких годинах сьогодні є все-таки, дизайн, стиль, доречність їх в тій чи іншій ситуації, вишукана обробка, незвичайне поєднання функцій та інші «дрібниці», які не мають, великою мірою, відношення до хронометрії як науки. Навіть дуже дорогий годинник, оснащений складним механічним калібром, виконаним із використанням найсучасніших технологій, не в змозі наблизитися до точності кварцових годинників. Але ж це й не потрібно. Чи не в цьому полягає послання, сформульоване годинникарями.

Сьогодні годинник, годинникова промисловість - це цілий світ, глибоко інтегрований в соціальне, культурне і навіть політичне життя планети. Годиннікові компанії часто стають ініціаторами гуманітарних проектів, організаторами або спонсорами різноманітних спортивних змагань, культурних акцій.

Годинникар уважно стежить за найрізноманітнішими новинами зі світу годинників, прагне якомога оперативніше і повно висвітлювати події, що відбуваються в годинниковій індустрії, показувати новинки, що випускаються годинниковими компаніями. На нашому сайті можна знайти як свіжі новини, так і статті про провідни бренди, подивитися відео, а також залишити свої коментарі про прочитане і побачене.